WEDSTRIJD
04.05.15 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Olivia Rogowska | 6-1, 6-4 | Cagnes Sur | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Olivia Rogowska - onderlinge wedstrijden
04.05.15 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Olivia Rogowska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Cagnes Sur | Clay |
07.10.13 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Ysaline Bonaventure | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Margaret River | Hard |
Ysaline Bonaventure form & Olivia Rogowska form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |