WEDSTRIJD
10.01.23 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Tamara Zidansek | 6-72, 6-2, 6-2 | Hobart | Hard |
STATISTIEKEN
Ysaline Bonaventure | Tamara Zidansek | |
1e Service % | 55/97 (57%) | 61/97 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/55 (62%) | 35/61 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/42 (57%) | 14/36 (39%) |
Benutte Breakpoints | 8/17 (47%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/97 (49%) | 39/97 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/194 (55%) | 88/194 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ysaline Bonaventure | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Tamara Zidansek | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
Ysaline Bonaventure | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ysaline Bonaventure | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ysaline Bonaventure | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Ysaline Bonaventure | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Tamara Zidansek - onderlinge wedstrijden
10.01.23 | 1e ronde | Ysaline Bonaventure | Tamara Zidansek | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Hobart | Hard |
01.05.19 | 2e ronde | Ysaline Bonaventure | Tamara Zidansek | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
Ysaline Bonaventure form & Tamara Zidansek form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |