WEDSTRIJD
11.06.12 | Halve finale | Ysaline Bonaventure | Varvara Flink | 6-2, 6-2 | Meppel | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ysaline Bonaventure vs. Varvara Flink - onderlinge wedstrijden
11.06.12 | Halve finale | Ysaline Bonaventure | Varvara Flink | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Meppel | Clay |
Ysaline Bonaventure form & Varvara Flink form
Ysaline Bonaventure - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |