WEDSTRIJD
14.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Yui Chikaraishi | Alessia Tagliente | 6-3, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.11.01, 22 Jaar
27.11.01, 22 Jaar
Yui Chikaraishi vs. Alessia Tagliente - onderlinge wedstrijden
14.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Yui Chikaraishi | Alessia Tagliente | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Yui Chikaraishi form & Alessia Tagliente form
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W35 Osaka - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Alessia Tagliente - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.19 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.19 2e ronde | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.19 1e ronde | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 Kwalif. | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |