WEDSTRIJD
08.10.19 | Kwalif. | Yui Chikaraishi | Eun Se Jang | 6-2, 6-0 | W15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Yui Chikaraishi | Eun Se Jang | |
1e Service % | 26/40 (65%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 7/27 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 4/10 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/37 (70%) | 14/40 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yui Chikaraishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Eun Se Jang | |
0-0 | ||
Yui Chikaraishi | 2-0 | |
3-0 | Eun Se Jang | |
Yui Chikaraishi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yui Chikaraishi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40[BP] | ||
5-2 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Yui Chikaraishi | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yui Chikaraishi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
25.01.00, 24 Jaar
25.01.00, 24 Jaar
Yui Chikaraishi vs. Eun Se Jang - onderlinge wedstrijden
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Yui Chikaraishi | Eun Se Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
08.10.19 | Kwalif. | Yui Chikaraishi | Eun Se Jang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Hua | Hard |
Yui Chikaraishi form & Eun Se Jang form
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |
Eun Se Jang - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
28.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |