WEDSTRIJD
12.10.21 | Kwalif. | Yujiao Che | Jiaqi Wang | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yujiao Che | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jiaqi Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yujiao Che | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yujiao Che | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yujiao Che | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yujiao Che | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Yujiao Che | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jiaqi Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yujiao Che | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yujiao Che | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jiaqi Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yujiao Che | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
China
15.03.03, 21 Jaar
15.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Yujiao Che vs. Jiaqi Wang - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | Kwalif. | Yujiao Che | Jiaqi Wang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Yujiao Che form & Jiaqi Wang form
Yujiao Che - laatste wedstrijden
W25 Naiman - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.01.23 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.23 Kwalif. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.12.22 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.22 2e ronde | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.12.22 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.12.22 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.22 Kwalif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Jiaqi Wang - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-4, - Jiaqi Wang - scratch | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 3-0, Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |