INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuki Kristina Chiang vs. Shelby Talcott - onderlinge wedstrijden
24.10.16 | Kwalif. | Yuki Kristina Chiang | Shelby Talcott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Yuki Kristina Chiang form & Shelby Talcott form
Yuki Kristina Chiang - laatste wedstrijden
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kurume - Carpet | ||||
15.05.18 Kwalif. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kashiwa - Hard | ||||
01.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nishi Tama - Hard | ||||
22.03.18 2e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.18 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toyota - Hard | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama - Hard | ||||
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.03.18 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rancho Santa - Hard | ||||
19.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Shelby Talcott - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
15.01.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Tecla - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |