WEDSTRIJD
28.09.21 | 1e ronde | Yulia Putintseva | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | Nur-Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Yulia Putintseva | Ekaterine Gorgodze | |
1e Service % | 44/55 (80%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/44 (70%) | 16/31 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/43 (56%) | 17/55 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yulia Putintseva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yulia Putintseva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yulia Putintseva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yulia Putintseva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yulia Putintseva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Yulia Putintseva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yulia Putintseva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yulia Putintseva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yulia Putintseva vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
28.09.21 | 1e ronde | Yulia Putintseva | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Nur-Sultan | I. hard |
12.07.21 | 1e ronde | Yulia Putintseva | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Budapest | Clay |
Yulia Putintseva form & Ekaterine Gorgodze form
Yulia Putintseva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
26.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Azarenka | 6-74, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 4e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.24 4e ronde | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Madison Keys | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-711, 4-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Xinyu Wang | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 7-60, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 6-2, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 | vs. Kimberly Birrell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 6-2, 1-5, - Yulia Putintseva - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Kwalif. | vs. Elina Avanesyan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |