WEDSTRIJD
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Yuliana Lizarazo | Madison Appel | 6-4, 7-5 | W25 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
31.05.97, 26 Jaar
31.05.97, 26 Jaar
Yuliana Lizarazo vs. Madison Appel - onderlinge wedstrijden
08.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Yuliana Lizarazo | Madison Appel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Yuliana Lizarazo | Madison Appel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
Yuliana Lizarazo form & Madison Appel form
Yuliana Lizarazo - laatste wedstrijden
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Buenos - Clay | ||||
12.01.23 3e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ibague - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
04.08.22 3e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
13.06.22 1e ronde | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.22 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.22 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail |
Madison Appel - laatste wedstrijden
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Mcginnis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Polina Leykina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Asuka Yoshida | 6-71, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-71, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Calissa Dellabarca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 1-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Sarah-Maude Fortin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Mary Closs | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Austin - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Dominique Schaefer | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Kylie Collins | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Alicia Herrero Linana | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Waco - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Chavatipon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Emma Davis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Sophie Abrams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |