WEDSTRIJD
20.10.21 | 1e ronde | Yuliya Hatouka | Clara Vlasselaer | 6-4, 6-75, 7-63 | W25 Karaganda | I. hard |
STATISTIEKEN
Yuliya Hatouka | Clara Vlasselaer | |
1e Service % | 75/120 (63%) | 80/137 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 52/75 (69%) | 55/80 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/45 (40%) | 18/57 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 64/137 (47%) | 50/120 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 134/257 (52%) | 123/257 (48%) |
Dubbele fouten | 11 | 7 |
Aces | 6 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Yuliya Hatouka | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuliya Hatouka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuliya Hatouka | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuliya Hatouka vs. Clara Vlasselaer - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Yuliya Hatouka | Clara Vlasselaer | 6-4, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | W25 Karaganda | I. hard |
Yuliya Hatouka form & Clara Vlasselaer form
Yuliya Hatouka - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |