WEDSTRIJD
18.09.20 | Kwartfinale | Yuliya Hatouka | Lulu Sun | 6-2, 3-6, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Yuliya Hatouka | Lulu Sun | |
1e Service % | 41/73 (56%) | 49/81 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 9/32 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/81 (52%) | 28/73 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/154 (56%) | 67/154 (44%) |
Dubbele fouten | 8 | 7 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuliya Hatouka | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuliya Hatouka | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lulu Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lulu Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuliya Hatouka vs. Lulu Sun - onderlinge wedstrijden
18.12.20 | Kwartfinale | Yuliya Hatouka | Lulu Sun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
18.09.20 | Kwartfinale | Yuliya Hatouka | Lulu Sun | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Yuliya Hatouka form & Lulu Sun form
Yuliya Hatouka - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |