WEDSTRIJD
03.02.21 | 1e ronde | Yuliya Hatouka | Noel Saidenova | 6-2, 6-2 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Yuliya Hatouka | Noel Saidenova | |
1e Service % | 23/43 (53%) | 19/45 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/23 (83%) | 12/19 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 6/26 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/45 (60%) | 13/43 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Yuliya Hatouka | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Noel Saidenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Noel Saidenova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Noel Saidenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yuliya Hatouka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuliya Hatouka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yuliya Hatouka vs. Noel Saidenova - onderlinge wedstrijden
11.02.21 | 2e ronde | Yuliya Hatouka | Noel Saidenova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
03.02.21 | 1e ronde | Yuliya Hatouka | Noel Saidenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Yuliya Hatouka form & Noel Saidenova form
Yuliya Hatouka - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 3e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |