WEDSTRIJD
26.10.21 | 1e ronde | Yvette Schmucker | Nikol Palecek | 0-6, 6-4, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Yvette Schmucker | Nikol Palecek | |
1e Service % | 53/71 (75%) | 56/90 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/53 (58%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/18 (33%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/90 (47%) | 34/71 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/161 (49%) | 82/161 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yvette Schmucker | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yvette Schmucker | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yvette Schmucker | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yvette Schmucker | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yvette Schmucker | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yvette Schmucker | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yvette Schmucker | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yvette Schmucker | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Yvette Schmucker | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yvette Schmucker | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yvette Schmucker | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yvette Schmucker | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
5-3 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Germany
09.04.01, 22 Jaar
09.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
15.11.03, 20 Jaar
15.11.03, 20 Jaar
Yvette Schmucker vs. Nikol Palecek - onderlinge wedstrijden
26.10.21 | 1e ronde | Yvette Schmucker | Nikol Palecek | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Yvette Schmucker form & Nikol Palecek form
Yvette Schmucker - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Alessandra Simone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Juric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selya Rakki | 4-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahd Habib | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Anna Zaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Marisa Schmidt | 6-1, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 15-13 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ganna Elassar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Nikol Palecek - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |