WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Zdena Safarova | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
20.08.03, 20 Jaar
10101 $
20.08.03, 20 Jaar
10101 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.10.02, 21 Jaar
11.10.02, 21 Jaar
Zdena Safarova vs. Tania Munteanu - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Zdena Safarova | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Zdena Safarova form & Tania Munteanu form
Zdena Safarova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Ksenia Efremova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Elena Tiglea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Salma Drugdova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Martyna Zaremba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.22 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.22 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Jodlowska | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, - Zdena Safarova - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Stolmar | 6-0, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Caroline Romeo | 2-5, - Zdena Safarova - scratch | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Tania Munteanu - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |