WEDSTRIJD
23.09.21 | 2e ronde | Zeel Desai | Anouk Koevermans | 5-7, 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Zeel Desai | Anouk Koevermans | |
1e Service % | 74/112 (66%) | 45/81 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/74 (55%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/38 (55%) | 10/36 (28%) |
Benutte Breakpoints | 8/17 (47%) | 4/21 (19%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/81 (53%) | 50/112 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/193 (54%) | 88/193 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 10 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zeel Desai | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zeel Desai | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zeel Desai | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeel Desai | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zeel Desai vs. Anouk Koevermans - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 2e ronde | Zeel Desai | Anouk Koevermans | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Zeel Desai form & Anouk Koevermans form
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Anouk Koevermans - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |