WEDSTRIJD
05.01.21 | 1e ronde | Zeel Desai | Hanna Bougouffa | 6-4, 1-6, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Zeel Desai | Hanna Bougouffa | |
1e Service % | 74/103 (72%) | 43/81 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/74 (53%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 16/38 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/81 (48%) | 51/103 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/184 (49%) | 93/184 (51%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeel Desai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeel Desai | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeel Desai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeel Desai | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zeel Desai | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Zeel Desai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Hanna Bougouffa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
31.01.04, 20 Jaar
31.01.04, 20 Jaar
Zeel Desai vs. Hanna Bougouffa - onderlinge wedstrijden
05.01.21 | 1e ronde | Zeel Desai | Hanna Bougouffa | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Zeel Desai form & Hanna Bougouffa form
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Hanna Bougouffa - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexa Volkov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Saoirse Breen | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Matylda Burylo | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Aschenberger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Salma Drugdova | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 Kwalif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Stefania Bojica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Malwina Rowinska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Zixuan Zeng | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Luise Reisel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Efremova | 6-4, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Wise | 6-1, 1-0, Anna Wise - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail |