WEDSTRIJD
16.12.19 | Kwalif. | Zeel Desai | Ji-Hee Choi | 6-73, 6-4, 10-5 | W25 Navi | Hard |
STATISTIEKEN
Zeel Desai | Ji-Hee Choi | |
1e Service % | 61/90 (68%) | 57/83 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/61 (57%) | 26/57 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/29 (34%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/83 (57%) | 45/90 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/173 (53%) | 81/173 (47%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-2 | Ji-Hee Choi | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Ji-Hee Choi | |
Zeel Desai | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Zeel Desai | 6-5 | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 6-6 | |
0-0, 3-4, 40-A[BP], 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
1-0 | Ji-Hee Choi | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Ji-Hee Choi | |
Zeel Desai | 5-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Zeel Desai | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Ji-Hee Choi | |
0-0, 30-40, 40-A | ||
5-4 | Ji-Hee Choi | |
0-0, 30-30 | ||
10-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zeel Desai vs. Ji-Hee Choi - onderlinge wedstrijden
16.12.19 | Kwalif. | Zeel Desai | Ji-Hee Choi | 6-73, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
Zeel Desai form & Ji-Hee Choi form
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Ji-Hee Choi - laatste wedstrijden
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |