WEDSTRIJD
18.12.19 | 1e ronde | Zeel Desai | Jia Qi Kang | 1-6, 7-66, 4-0, - scratch | W25 Navi | Hard |
STATISTIEKEN
Zeel Desai | Jia Qi Kang | |
1e Service % | 51/78 (65%) | 42/86 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/51 (53%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 19/44 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/86 (50%) | 39/78 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/164 (50%) | 82/164 (50%) |
Dubbele fouten | 9 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jia Qi Kang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zeel Desai | 0-1 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Jia Qi Kang | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 1-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Jia Qi Kang | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 0-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-2 | Jia Qi Kang | |
0-0 | ||
Zeel Desai | 3-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
Zeel Desai | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Jia Qi Kang | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Jia Qi Kang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 6-5 | |
0-0, 40-30 | ||
6-6 | Jia Qi Kang | |
0-0, 0-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 5-5, 5-6, 6-6 | ||
7-66 |
3 | ||
0-0 | Jia Qi Kang | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Zeel Desai | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Jia Qi Kang | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Jia Qi Kang | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zeel Desai vs. Jia Qi Kang - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Jia Qi Kang | Zeel Desai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
18.12.19 | 1e ronde | Zeel Desai | Jia Qi Kang | 1-6, 7-66, 4-0, Jia Qi Kang - scratch | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
Zeel Desai form & Jia Qi Kang form
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Jia Qi Kang - laatste wedstrijden
W60 Kyoto - I. hard | ||||
21.02.20 Kwartfinale | vs. Indy De Vroome | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Tara Moore | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Robu Kajitani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-76, 0-4, - Jia Qi Kang - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Pareen Shivekar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-2, 4-0, Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Emma Raducanu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mingyang Liu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Meiqi Guo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, Ho Ching Wu - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |