WEDSTRIJD
19.01.21 | 1e ronde | Zeynep Sonmez | Sohyun Park | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Zeynep Sonmez | Sohyun Park | |
1e Service % | 39/65 (60%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/39 (51%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 29/65 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/124 (51%) | 61/124 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeynep Sonmez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeynep Sonmez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zeynep Sonmez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeynep Sonmez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zeynep Sonmez vs. Sohyun Park - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Zeynep Sonmez | Sohyun Park | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Jakarta | Hard |
19.01.21 | 1e ronde | Zeynep Sonmez | Sohyun Park | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Zeynep Sonmez form & Sohyun Park form
Zeynep Sonmez - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Sohyun Park - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |