WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Zhanel Rustemova | Adel Ismagulova | 2-6, 6-4, 6-2 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Zhanel Rustemova | Adel Ismagulova | |
1e Service % | 61/91 (67%) | 69/85 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/61 (61%) | 34/69 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 9/16 (56%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/85 (49%) | 40/91 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zhanel Rustemova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-2 | Adel Ismagulova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zhanel Rustemova | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zhanel Rustemova | 2-5 | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Adel Ismagulova | |
0-0 | ||
Zhanel Rustemova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Adel Ismagulova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Adel Ismagulova | |
Zhanel Rustemova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Adel Ismagulova | |
0-0 | ||
Zhanel Rustemova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zhanel Rustemova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Adel Ismagulova | |
Zhanel Rustemova | 3-0 | |
3-1 | Adel Ismagulova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Zhanel Rustemova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Adel Ismagulova | |
0-0 | ||
Zhanel Rustemova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kazakhstan
09.06.04, 19 Jaar
09.06.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
01.05.03, 20 Jaar
01.05.03, 20 Jaar
Zhanel Rustemova vs. Adel Ismagulova - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Zhanel Rustemova | Adel Ismagulova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Zhanel Rustemova form & Adel Ismagulova form
Zhanel Rustemova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Elena Malygina | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Arina Arifullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nehir Dogan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Efremova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 7-5, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Wise | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imogen Haddad | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maria Kalyakina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-2, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-4, 6-70 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Camila Rojas | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Adel Ismagulova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiia Nagornaia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 0-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Sophia Natalya Baranov | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Aiya Nupbay | 2-6, - Adel Ismagulova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Ovechkina | 7-64, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Daria Mikhaylova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Daria Krasnova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Krasakova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |