WEDSTRIJD
21.10.21 | 2e ronde | Zhuoxuan Bai | Arlinda Rushiti | 6-4, 5-7, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Zhuoxuan Bai | Arlinda Rushiti | |
1e Service % | 58/89 (65%) | 58/107 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/58 (62%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/31 (61%) | 22/49 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/107 (46%) | 34/89 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zhuoxuan Bai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zhuoxuan Bai | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Zhuoxuan Bai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Zhuoxuan Bai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhuoxuan Bai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zhuoxuan Bai vs. Arlinda Rushiti - onderlinge wedstrijden
21.10.21 | 2e ronde | Zhuoxuan Bai | Arlinda Rushiti | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Zhuoxuan Bai form & Arlinda Rushiti form
Zhuoxuan Bai - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubaraka Al-Naimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ena Koike | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carol Zhao | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 1-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | - | wedstrijd detail |
Arlinda Rushiti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |