WEDSTRIJD
23.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Zlata Yankovskaya | Arina Solomatina | 6-3, 6-4 | W25 Almaty | Hard |
STATISTIEKEN
Zlata Yankovskaya | Arina Solomatina | |
1e Service % | 52/85 (61%) | 25/51 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 16/25 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/33 (45%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/51 (51%) | 38/85 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/136 (54%) | 63/136 (46%) |
Dubbele fouten | 10 | 11 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zlata Yankovskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zlata Yankovskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zlata Yankovskaya | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zlata Yankovskaya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Zlata Yankovskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zlata Yankovskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zlata Yankovskaya | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zlata Yankovskaya | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Arina Solomatina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zlata Yankovskaya | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Arina Solomatina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Russia
04.08.03, 20 Jaar
04.08.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
08.07.01, 22 Jaar
11279 $
Zlata Yankovskaya vs. Arina Solomatina - onderlinge wedstrijden
23.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Zlata Yankovskaya | Arina Solomatina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Almaty | Hard |
Zlata Yankovskaya form & Arina Solomatina form
Zlata Yankovskaya - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 2-6, 0-3, - Zlata Yankovskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshanya Vishwanath | 3-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rania Music | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Shira Chiche | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Sabrina Kalandarov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Vyskrebentseva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.09.21 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Arina Solomatina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |