WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Zoe Howard | Anna Ureke | 2-6, 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Zoe Howard | Anna Ureke | |
1e Service % | 44/69 (64%) | 53/87 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 11/34 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/87 (52%) | 29/69 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zoe Howard | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zoe Howard | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zoe Howard | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zoe Howard | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zoe Howard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoe Howard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zoe Howard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Zoe Howard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoe Howard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoe Howard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zoe Howard | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
France
19.06.01, 22 Jaar
19.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Zoe Howard vs. Anna Ureke - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Zoe Howard | Anna Ureke | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Zoe Howard form & Anna Ureke form
Zoe Howard - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
10.06.21 Kwartfinale | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
22.05.21 Halve finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.21 Kwartfinale | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |