WEDSTRIJD
01.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Zongyu Li | Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
07.09.02, 21 Jaar
07.09.02, 21 Jaar
Zongyu Li vs. Anastasija Radojevic - onderlinge wedstrijden
01.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Zongyu Li | Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Zongyu Li form & Anastasija Radojevic form
Zongyu Li - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Anastasija Radojevic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail |