WEDSTRIJD
02.11.21 | Kwalif. | Zongyu Li | Sophie Greiner | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Zongyu Li | Sophie Greiner | |
1e Service % | 29/38 (76%) | 21/37 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/9 (33%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/37 (68%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sophie Greiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sophie Greiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sophie Greiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sophie Greiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sophie Greiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Sophie Greiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Sophie Greiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
12.09.03, 20 Jaar
12.09.03, 20 Jaar
Zongyu Li vs. Sophie Greiner - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | Kwalif. | Zongyu Li | Sophie Greiner | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Zongyu Li form & Sophie Greiner form
Zongyu Li - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Lucia Peyre | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail |
Sophie Greiner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 0-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Klimchuk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 6-4, 1-0, Lisa Ponomar - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Ilie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Adelina Krueger | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |