WEDSTRIJD
08.02.17 | 1e ronde | Finn Tearney | George Botezan | 6-2, 7-5 | Indonesia F1 | Hard |
STATISTIEKEN
Finn Tearney | George Botezan | |
1e Service % | 40/69 (58%) | 31/59 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 20/31 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Finn Tearney vs. George Botezan - onderlinge wedstrijden
08.02.17 | 1e ronde | Finn Tearney | George Botezan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Indonesia F1 | Hard |
Finn Tearney form & George Botezan form
Finn Tearney - laatste wedstrijden
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. George Stoupe | - | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.19 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
George Botezan - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cemal Kaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Ondrej Horak | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 6-74, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Nikola Slavic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-60, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 4-1, Calin Manda - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Tim Heger | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrija Jevtic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Anif - Clay | ||||
23.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |