WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Mark Whitehouse | Sahej Maker | 4-6, 6-1, 10-5 | M25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Mark Whitehouse | Sahej Maker | |
1e Service % | 26/48 (54%) | 40/68 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 22/40 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/22 (32%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/68 (53%) | 19/48 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sahej Maker | |
Mark Whitehouse | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Sahej Maker | |
Mark Whitehouse | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Sahej Maker | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sahej Maker | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mark Whitehouse | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Sahej Maker | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Mark Whitehouse | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Sahej Maker | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mark Whitehouse | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Sahej Maker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sahej Maker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Sahej Maker | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
Mark Whitehouse | 0-0 | |
10-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
30.08.99, 24 Jaar
30.08.99, 24 Jaar
Mark Whitehouse vs. Sahej Maker - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Mark Whitehouse | Sahej Maker | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Glasgow | I. hard |
Mark Whitehouse form & Sahej Maker form
Mark Whitehouse - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |
Sahej Maker - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aron Paul Samson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Van Raemdonck | 4-6, 6-0, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Muni Ananth Mani | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Damian Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Goodger | Joshua Goodger - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Millen Hurrion | 6-2, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Respaut | 6-75, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Bowden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 6-0, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Stefano Reitano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Southcombe | 6-3, 1-0, Josef Southcombe - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Daniel Little | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |