WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Marko Tepavac | Miomir Kecmanovic | 6-3, 7-65 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marko Tepavac | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
0-1 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Marko Tepavac | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Marko Tepavac | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Marko Tepavac | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Marko Tepavac | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Miomir Kecmanovic | |
0-0 | ||
Marko Tepavac | 1-0 | |
1-1 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Marko Tepavac | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marko Tepavac | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Miomir Kecmanovic | |
0-0 | ||
Marko Tepavac | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Marko Tepavac | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
5-5 | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Marko Tepavac | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
(0) | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 5-3, 5-4 | ||
(2) | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 5-3, 5-4 | ||
(3) | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 5-3, 5-4 | ||
Marko Tepavac | (4) | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 5-3, 5-4 | ||
(5) | Miomir Kecmanovic | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 5-3, 5-4 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marko Tepavac vs. Miomir Kecmanovic - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Marko Tepavac | Miomir Kecmanovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Marko Tepavac form & Miomir Kecmanovic form
Marko Tepavac - laatste wedstrijden
M15 Budva - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 3-2, - Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.21 Finale | vs. Fabian Marozsan | 4-6, 1-2, - Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 6-4, 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danijal Muminovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.21 1e ronde | vs. Andrea Del Federico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
06.08.21 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Peter Nagy | 6-4, 1-4, - Marko Tepavac - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
10.07.21 Halve finale | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Kwartfinale | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-2, 3-2, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-1, 3-1, Raphael Collignon - scratch | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Tim Van Rijthoven | 6-2, 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Dayne Kelly | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.21 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.21 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Miomir Kecmanovic - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Lukas Klein | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Tommy Paul | 6-4, 3-6, 2-6, 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 1-6, 7-65, 1-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-5, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Jack Draper | 7-5, 6-79, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
25.11.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Musetti | 6-77, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Jack Draper | 7-62, 7-66 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-79, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-0, 3-2, Elias Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Holger Rune | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 7-66, 2-6, 1-2, - Miomir Kecmanovic - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Alexander Zverev | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |