WEDSTRIJD
26.10.15 | 1e ronde van de kwal. | Matthew Hingley | Henrik Traskin | 6-3, 2-6, 6-4 | Greece F9 | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
14.01.93, 31 Jaar
14.01.93, 31 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
17.10.98, 25 Jaar
17.10.98, 25 Jaar
Matthew Hingley vs. Henrik Traskin - onderlinge wedstrijden
02.11.15 | 1e ronde van de kwal. | Matthew Hingley | Henrik Traskin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Greece F10 | Hard |
26.10.15 | 1e ronde van de kwal. | Matthew Hingley | Henrik Traskin | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Greece F9 | Hard |
Matthew Hingley form & Henrik Traskin form
Matthew Hingley - laatste wedstrijden
M25 Tavira - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stamatis Kapiris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benedict Moerl | 6-76, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F16 - Hard | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heber Adonis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Vilela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F17 - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruan Du Preez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F16 - Hard | ||||
24.04.18 1e ronde | vs. Samm Butler | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F15 - Hard | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Donnet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F1 - Hard | ||||
18.02.18 | vs. Marcus Solarz Hendriks | 6-75, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Murphy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Odysseas Menexelis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Yankel Zemel | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
Greece F9 - Hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edvin Gustafsson | Edvin Gustafsson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mick Veldheer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Rajko Mladenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jessy Kalambay | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
21.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Great Britain - I. hard | ||||
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - Carpet | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
11.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Greece F11 - Hard | ||||
09.11.15 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F10 - Hard | ||||
02.11.15 2e ronde van de kwal. | vs. Melik Feler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Henrik Traskin - laatste wedstrijden
M25 Vilnius - I. hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edgars Manusis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-76, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Petrov (RUS) | 6-0, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Costin Paval | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 4-6, 7-63, 5-1, S D Prajwal Dev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Sherif Makhlouf | 2-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 7-66, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Manfred Fellin | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 0-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amr Elsayed | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
Tunisia F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F5 - Hard | ||||
05.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Dischinger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F4 - Hard | ||||
27.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F11 - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Turpal Gadamauri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cornelius Kolb | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belgium F10 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F9 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Turpal Gadamauri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |