WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Omar Giacalone | Alexander Lebedev | 6-3, 2-6, 10-8 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Omar Giacalone vs. Alexander Lebedev - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Omar Giacalone | Alexander Lebedev | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Omar Giacalone form & Alexander Lebedev form
Omar Giacalone - laatste wedstrijden
Alexander Lebedev - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rancho - Hard | ||||
14.01.20 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |