WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Yu Hsiou Hsu | Aaron Schmid | 6-0, 6-0 | M15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Yu Hsiou Hsu | Aaron Schmid | |
1e Service % | 28/33 (85%) | 29/40 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 9/29 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/5 (60%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/40 (68%) | 8/33 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 30-15 | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
2-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Yu Hsiou Hsu | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Aaron Schmid | |
Yu Hsiou Hsu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yu Hsiou Hsu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Yu Hsiou Hsu vs. Aaron Schmid - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Yu Hsiou Hsu | Aaron Schmid | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Hua | Hard |
Yu Hsiou Hsu form & Aaron Schmid form
Yu Hsiou Hsu - laatste wedstrijden
Shenzhen 1 - Hard | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 6-3, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.24 Finale | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Jangjun Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - scratch | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Aaron Schmid - laatste wedstrijden
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Curitiba - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vero - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |