WEDSTRIJD
23.08.18 | 2e ronde | Anastasia Vdovenco | Alexandra Maria Staiculescu | 7-64, 6-2 | Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Anastasia Vdovenco | Alexandra Maria Staiculescu | |
1e Service % | 47/72 (65%) | 37/81 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/47 (55%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 16/44 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/81 (49%) | 31/72 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anastasia Vdovenco | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Vdovenco | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Vdovenco | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Vdovenco | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexandra Maria Staiculescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Vdovenco | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Anastasia Vdovenco | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexandra Maria Staiculescu | |
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
21.11.00, 23 Jaar
21.11.00, 23 Jaar
Anastasia Vdovenco vs. Alexandra Maria Staiculescu - onderlinge wedstrijden
23.08.18 | 2e ronde | Anastasia Vdovenco | Alexandra Maria Staiculescu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Anastasia Vdovenco form & Alexandra Maria Staiculescu form
Anastasia Vdovenco - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
16.05.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.19 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.03.19 1e ronde | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Alexandra Maria Staiculescu - laatste wedstrijden
Dobrich - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Cuk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.18 1e ronde | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.18 Kwalif. | vs. Malin Leysen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-71, 6-0 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.18 Kwalif. | vs. Ramona Eva Chivu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tayna Mendes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Denise-Antonela Stoica | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.18 Kwalif. | vs. Rozalina Youseva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
19.03.18 Kwalif. | vs. Federica Prati | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
14.03.18 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.18 Kwalif. | vs. Piia Suomalainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stosic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
08.03.18 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.18 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-3, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Odile Maesfranckx | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
26.02.18 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 Kwalif. | vs. Marija Leko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |