WEDSTRIJD
28.07.20 | 1e ronde | Elizabeth Halbauer | Dasha Ivanova | 6-0, 7-62 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
Elizabeth Halbauer | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Dasha Ivanova | |
Elizabeth Halbauer | 0-3 | |
0-0, 30-0 | ||
1-3 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Elizabeth Halbauer | 1-4 | |
1-5 | Dasha Ivanova | |
Elizabeth Halbauer | 2-5 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
Elizabeth Halbauer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
0-2 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Elizabeth Halbauer | 0-3 | |
1-3 | Dasha Ivanova | |
Elizabeth Halbauer | 1-4 | |
0-0, 0-30 | ||
1-5 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Elizabeth Halbauer | 2-5 | |
3-5 | Dasha Ivanova | |
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elizabeth Halbauer vs. Dasha Ivanova - onderlinge wedstrijden
10.08.20 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Elizabeth Halbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
28.07.20 | 1e ronde | Elizabeth Halbauer | Dasha Ivanova | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail |
Elizabeth Halbauer form & Dasha Ivanova form
Elizabeth Halbauer - laatste wedstrijden
W60 Prague - Clay | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Barbora Michalkova | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Kayla Day | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.22 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Eleonore Tchakarova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
15.05.22 Finale | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.22 Kwartfinale | vs. Sophie Chang | 7-5, Sophie Chang - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Caroline Lampl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-2, - Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Katrina Scott | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-66, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Camilia Samel Druz | 5-7, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Daria Gorska | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |