INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fang Ying Xun vs. Katherine Ip - onderlinge wedstrijden
10.08.15 | 2e ronde | Fang Ying Xun | Katherine Ip | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Gimcheon | Hard |
07.01.13 | 1e ronde | Katherine Ip | Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
Fang Ying Xun form & Katherine Ip form
Fang Ying Xun - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |
Katherine Ip - laatste wedstrijden
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kelly Poggensee-Wei | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Ya Yun Pai | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jessy Rompies | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
25.07.17 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Yufei Long | 1-6, 7-62, Yufei Long - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.17 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | - Katherine Ip - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.17 1e ronde | vs. Michaela Haet | 1-6, 1-0, Michaela Haet - scratch | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.17 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
08.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lubbock - Hard | ||||
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Reagan Collins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Idia Amen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.08.16 1e ronde | vs. Ling Zhang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.16 Kwalif. | vs. Natasha Palha | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
15.07.16 Halve finale | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
14.07.16 Kwartfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 7-5, 4-3, Bunyawi Thamchaiwat - scratch | wedstrijd detail | |
13.07.16 2e ronde | vs. Ramu Ueda | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.16 1e ronde | vs. Kyra Shroff | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seohyeon Kim | 2-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung - Hard | ||||
22.06.16 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.06.16 Kwalif. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |