WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Grace Min | Allura Zamarripa | 6-3, 6-3 | W15 Orlando | Clay |
STATISTIEKEN
Grace Min | Allura Zamarripa | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 41/69 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 12/28 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Grace Min | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Allura Zamarripa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grace Min | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Grace Min | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Grace Min | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grace Min | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Grace Min | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grace Min | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Grace Min | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Allura Zamarripa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grace Min | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Allura Zamarripa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Grace Min vs. Allura Zamarripa - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Grace Min | Allura Zamarripa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Orlando | Clay |
Grace Min form & Allura Zamarripa form
Grace Min - laatste wedstrijden
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Alexa Noel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Melichar | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Allura Zamarripa - laatste wedstrijden
W35 Jackson - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Akasha Urhobo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Kira Matushkina | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Salma Ewing | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Varvara Lepchenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Diae El Jardi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-1, 4-2, Marine Partaud - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alexia Jacobs | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Ellie Daniels | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Flores | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Thiel | 6-74, 0-1, - Allura Zamarripa - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |