WEDSTRIJD
04.06.18 | 1e ronde | Gyulnara Nazarova | Anhelina Kalita | 3-6, 6-1, 6-1 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Gyulnara Nazarova | Anhelina Kalita | |
1e Service % | 42/64 (66%) | 52/82 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/42 (64%) | 29/52 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 9/30 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/82 (54%) | 27/64 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 6 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gyulnara Nazarova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Gyulnara Nazarova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gyulnara Nazarova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gyulnara Nazarova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
Gyulnara Nazarova | 0-0 | |
Gyulnara Nazarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gyulnara Nazarova | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Gyulnara Nazarova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Anhelina Kalita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
31.03.97, 27 Jaar
31.03.97, 27 Jaar
Gyulnara Nazarova vs. Anhelina Kalita - onderlinge wedstrijden
04.06.18 | 1e ronde | Gyulnara Nazarova | Anhelina Kalita | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Gyulnara Nazarova form & Anhelina Kalita form
Gyulnara Nazarova - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finale | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 Halve finale | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Anhelina Kalita - laatste wedstrijden
W25 Kazan - Hard | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.20 Halve finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
04.06.18 1e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |