INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caroline Werner vs. Katherine Sebov - onderlinge wedstrijden
06.06.18 | 1e ronde | Katherine Sebov | Caroline Werner | 6-1, 3-0, Katherine Sebov - scratch | wedstrijd detail | Obidos | Carpet |
Caroline Werner form & Katherine Sebov form
Caroline Werner - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Sara Conde | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aida Omercajic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Halve finale | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Amy Zhu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Katherine Sebov - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |