WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Kseniya Yersh | Keren Mor | 6-0, 6-0 | W15 Tel | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
20.01.01, 23 Jaar
20.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
27.01.04, 20 Jaar
27.01.04, 20 Jaar
Kseniya Yersh vs. Keren Mor - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Kseniya Yersh | Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tel | Hard |
Kseniya Yersh form & Keren Mor form
Kseniya Yersh - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Zhuk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 Kwalif. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 Kwalif. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail |
Keren Mor - laatste wedstrijden
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Natali Jaiani | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-2, - Keren Mor - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shay Fadlon | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Minzari | Noa Minzari - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agam Gamliel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Smelansky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Neta Tamir | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
17.10.18 1e ronde | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Anastasia Reimchen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
04.06.18 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sajur - Hard | ||||
06.05.18 Kwalif. | vs. Aimee Tarun | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
20.03.18 Kwalif. | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. May Baranes | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |