WEDSTRIJD
11.07.18 | 1e ronde | Lea Boskovic | Andjela Jocovic | 6-3, 6-3 | Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Lea Boskovic | Andjela Jocovic | |
1e Service % | 50/60 (83%) | 22/54 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 11/22 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 16/32 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/54 (50%) | 24/60 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lea Boskovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lea Boskovic | 2-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
3-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-2 | Andjela Jocovic | |
5-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lea Boskovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
11.01.01, 23 Jaar
11.01.01, 23 Jaar
Lea Boskovic vs. Andjela Jocovic - onderlinge wedstrijden
11.07.18 | 1e ronde | Lea Boskovic | Andjela Jocovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Prokuplje | Clay |
Lea Boskovic form & Andjela Jocovic form
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Andjela Jocovic - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 Kwalif. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.20 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |