WEDSTRIJD
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Matilde Mariani | Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
23.01.02, 22 Jaar
10509 $
23.01.02, 22 Jaar
10509 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Matilde Mariani vs. Gabriela Duca - onderlinge wedstrijden
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Matilde Mariani | Gabriela Duca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Matilde Mariani form & Gabriela Duca form
Matilde Mariani - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-1, - Matilde Mariani - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 0-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | Tasnim Ismail - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Sameeksha Shroff | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ekua Youri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Sophie Luescher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chebet Korir | Britney Chebet Korir - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. India Houghton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gabriela Duca - laatste wedstrijden
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |