WEDSTRIJD
29.04.19 | Kwalif. | Olga Danilovic | Monica Niculescu | 4-4, - scratch | Rabat | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Danilovic | Monica Niculescu | |
1e Service % | 19/31 (61%) | 25/31 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/19 (63%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 4/6 (67%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 13/31 (42%) | 11/31 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 33/62 (53%) | 29/62 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Monica Niculescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Monica Niculescu | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Monica Niculescu | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Monica Niculescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Olga Danilovic | 4-4 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Danilovic vs. Monica Niculescu - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | Kwalif. | Olga Danilovic | Monica Niculescu | 4-4, Monica Niculescu - scratch | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
Olga Danilovic form & Monica Niculescu form
Olga Danilovic - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
26.04.24 2e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Clara Burel | 3-6, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.04.24 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Halve finale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Monica Niculescu - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Ann Li | - Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
26.09.21 Kwalif. | vs. Natalia Vikhlyantseva | - Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
27.08.21 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.21 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.21 Kwalif. | vs. Kristie Ahn | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100+H Nottingham - Grass | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Tsvetana Pironkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
27.05.21 Kwalif. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 3-4, - Monica Niculescu - scratch | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liudmila Samsonova | 6-2, 0-4, - Monica Niculescu - scratch | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.02.21 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.21 Kwalif. | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
01.02.21 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-0, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |