Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
15.03.89, 35 Jaar
15.03.89, 35 Jaar
Sina Haas vs. Sara Neto - onderlinge wedstrijden
03.10.16 | Kwalif. | Sina Haas | Sara Neto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Porto | Clay |
Sina Haas form & Sara Neto form
Sina Haas - laatste wedstrijden
Hammamet - Clay | ||||
23.04.18 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-4, - Sina Haas - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Djordjevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
16.04.18 Kwalif. | vs. Clara Burel | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
20.02.18 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.18 Kwalif. | vs. Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ismaning - Carpet | ||||
18.10.16 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
07.10.16 Kwartfinale | vs. Nina Stadler | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.16 2e ronde | vs. Lisa Sabino | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.16 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Sara Neto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Nan Feng | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Schweinerova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Jana Haid | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.09.16 2e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.16 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 1-0, Anastasia Detiuc - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Veronika Badurova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Cechova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
25.08.16 Kwartfinale | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.16 2e ronde | vs. Katerina Vankova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde | vs. Chiara Frapolli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Yurtkuran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail |
Sara Neto - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
16.07.20 1e ronde | vs. Barbara Balancho | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Sara Lanca | 1-6, 0-1, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Matilde Morais | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Sashi Kempster | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
09.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saisha Khanna | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
18.10.18 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Syuzen Afifi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Rentouli | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Molokova Ferreira | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mafalda Soares | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-3, - Sara Neto - scratch | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Madalena Andrade | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-74, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Madrid - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Takhmina Burkhanova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
31.07.17 Kwalif. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bia Neto | - Sara Neto - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Solomiya Rohovets | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |