WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde | Valeriya Olyanovskaya | Sapfo Sakellaridi | 7-5, 3-6, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Valeriya Olyanovskaya | Sapfo Sakellaridi | |
1e Service % | 49/92 (53%) | 57/92 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/49 (61%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/43 (42%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 7/8 (88%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/92 (49%) | 44/92 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/184 (51%) | 91/184 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-5 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Sapfo Sakellaridi | |
3-6 |
3 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-1 | Sapfo Sakellaridi | |
Valeriya Olyanovskaya | 0-2 | |
1-2 | Sapfo Sakellaridi | |
Valeriya Olyanovskaya | 2-2 | |
2-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valeriya Olyanovskaya vs. Sapfo Sakellaridi - onderlinge wedstrijden
24.10.23 | 1e ronde | Sapfo Sakellaridi | Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Loule | Hard |
26.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Valeriya Olyanovskaya | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Grodzisk | Clay |
21.01.20 | 1e ronde | Valeriya Olyanovskaya | Sapfo Sakellaridi | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Valeriya Olyanovskaya form & Sapfo Sakellaridi form
Valeriya Olyanovskaya - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sapfo Sakellaridi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nala Kovacic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 7-68, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Angelica Raggi | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |