WEDSTRIJD
02.01.20 | 2e ronde | George Stoupe | Finn Tearney | - niet aangetreden | M15 Te | Hard |
STATISTIEKEN
New Zeland
15.06.01, 22 Jaar
15.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
George Stoupe vs. Finn Tearney - onderlinge wedstrijden
02.01.20 | 2e ronde | George Stoupe | Finn Tearney | Finn Tearney - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 Te | Hard |
George Stoupe form & Finn Tearney form
George Stoupe - laatste wedstrijden
M15 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Duncan Mccall | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Mark Mandlik | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Dickerson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tauranga - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Jeremy Beale | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Arthur Weber | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.12.22 Kwartfinale | vs. Kody Pearson | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
12.06.20 1e ronde | vs. Finn Reynolds | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 Kwartfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.20 2e ronde | vs. Finn Tearney | Finn Tearney - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.12.19 Kwalif. | vs. Massimo O'Hanlon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Finn Tearney - laatste wedstrijden
Davis Cup - Hard | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
02.01.20 2e ronde | vs. George Stoupe | - Finn Tearney - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Shenzhen - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
22.03.19 Kwartfinale | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
24.02.19 Finale | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.19 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
Chengdu Challenger - Hard | ||||
29.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
17.07.17 Kwalif. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |