WEDSTRIJD
25.10.19 | Kwartfinale | Julien Cagnina | Michael Vrbensky | 6-2, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Julien Cagnina | Michael Vrbensky | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 27/57 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 19/27 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 15/30 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/57 (40%) | 13/51 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Julien Cagnina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0 | ||
Julien Cagnina | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Julien Cagnina | 3-2 | |
4-2 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julien Cagnina | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Julien Cagnina | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Julien Cagnina | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Michael Vrbensky | |
0-0 | ||
Julien Cagnina | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Julien Cagnina | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Julien Cagnina | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julien Cagnina vs. Michael Vrbensky - onderlinge wedstrijden
25.10.19 | Kwartfinale | Julien Cagnina | Michael Vrbensky | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Julien Cagnina form & Michael Vrbensky form
Julien Cagnina - laatste wedstrijden
Maia 1 - Clay | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-0, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Holger Rune | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 3-3, - Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
10.08.21 1e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 6-74, 7-65, 1-10 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dian Nedev | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
19.07.20 1e ronde | vs. Alen Avidzba | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Hugo Pontico | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-4, - Julien Cagnina - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Grandouiller | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Michael Vrbensky - laatste wedstrijden
M15 Split - Clay | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 6-4, 1-6, 1-3, - Michael Vrbensky - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Zizou Bergs | - Michael Vrbensky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |