WEDSTRIJD
14.10.20 | 2e ronde | Lloyd Harris | Steve Johnson | 7-65, 7-62 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Lloyd Harris | Steve Johnson | |
1e Service % | 58/82 (71%) | 62/98 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/58 (74%) | 41/62 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 16/36 (44%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/98 (42%) | 28/82 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/180 (53%) | 85/180 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 12 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lloyd Harris | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lloyd Harris | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lloyd Harris | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lloyd Harris | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lloyd Harris | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lloyd Harris | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Steve Johnson | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Lloyd Harris | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lloyd Harris | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lloyd Harris | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lloyd Harris | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Steve Johnson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lloyd Harris | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-5 | Steve Johnson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lloyd Harris | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lloyd Harris vs. Steve Johnson - onderlinge wedstrijden
14.10.20 | 2e ronde | Lloyd Harris | Steve Johnson | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
20.05.19 | 1e ronde | Steve Johnson | Lloyd Harris | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | Lyon | Clay |
Lloyd Harris form & Steve Johnson form
Lloyd Harris - laatste wedstrijden
Shenzhen 1 - Hard | ||||
26.04.24 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.24 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
21.04.24 Finale | vs. Bu Yunchaokete | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sho Shimabukuro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Soon-Woo Kwon | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Oscar Otte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Marius Copil | 6-74, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Filip Misolic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Steve Johnson - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 7-66, 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nishesh Basavareddy | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Christian Harrison | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Stefan Dostanic | 7-63, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Arthur Cazaux | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Tennys Sandgren | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-77, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-70, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |