WEDSTRIJD
26.04.19 | Kwartfinale | Arantxa Rus | Victoria Kan | 6-2, 7-5 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Arantxa Rus | Victoria Kan | |
1e Service % | 53/69 (77%) | 31/59 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/53 (57%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 8/28 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/59 (61%) | 32/69 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arantxa Rus vs. Victoria Kan - onderlinge wedstrijden
26.04.19 | Kwartfinale | Arantxa Rus | Victoria Kan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
28.03.19 | 2e ronde | Victoria Kan | Arantxa Rus | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
22.09.14 | 2e ronde | Arantxa Rus | Victoria Kan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Podgorica | Clay |
Arantxa Rus form & Victoria Kan form
Arantxa Rus - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Magda Linette | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Victoria Kan - laatste wedstrijden
W50+H Calvi - Hard | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Astana - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |