WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Da Ye Kim | Seon Young Um | 6-2, 6-2 | W25 Incheon | Hard |
STATISTIEKEN
Da Ye Kim | Seon Young Um | |
1e Service % | 31/50 (62%) | 42/57 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/31 (55%) | 14/42 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/57 (67%) | 21/50 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Da Ye Kim | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Da Ye Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Da Ye Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Da Ye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Seon Young Um | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Da Ye Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Da Ye Kim | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Da Ye Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Da Ye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Seon Young Um | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Republic of Korea
20.05.99, 24 Jaar
20.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
07.02.98, 26 Jaar
07.02.98, 26 Jaar
Da Ye Kim vs. Seon Young Um - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Da Ye Kim | Seon Young Um | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard |
07.09.15 | 1e ronde van de kwal. | Seon Young Um | Da Ye Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Yeongwol | Hard |
Da Ye Kim form & Seon Young Um form
Da Ye Kim - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 Kwalif. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail |
Seon Young Um - laatste wedstrijden
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 4-6, - Seon Young Um - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Dami Lee | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Yeong Ryu | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Da Ye Kim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
12.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
03.09.18 Kwalif. | vs. Mijeong Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hyojin Kong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 Kwalif. | vs. Seunghyun Lee | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yubean Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
20.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Han Byeol Lee | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
02.09.16 2e ronde | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.16 1e ronde | vs. Sumin Kim | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.16 Kwalif. | vs. Han Byeol Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Le Seul Kim | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Lee | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Sunae Ji | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kristina Vyrlan | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 6-3, 1-0, Subin Park - scratch | wedstrijd detail |