WEDSTRIJD
09.12.19 | Kwalif. | Evgeniya Burdina | Nefisa Berberovic | 6-4, 6-1 | W25 Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Evgeniya Burdina | Nefisa Berberovic | |
1e Service % | 37/61 (61%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/37 (62%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/24 (38%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/42 (60%) | 29/61 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/103 (55%) | 46/103 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgeniya Burdina vs. Nefisa Berberovic - onderlinge wedstrijden
09.12.19 | Kwalif. | Evgeniya Burdina | Nefisa Berberovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
Evgeniya Burdina form & Nefisa Berberovic form
Evgeniya Burdina - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail |
Nefisa Berberovic - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |