India
19.02.99, 25 Jaar
19.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Isha Budwal vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
25.09.17 | 1e ronde van de kwal. | Georgiana Ruhrig | Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Isha Budwal form & Georgiana Ruhrig form
Isha Budwal - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |